Jesteś tutaj: Tani Opał Klient biznesowy Buduj swój biznes z wiodącą marką
Klient biznesowy

Buduj swój biznes z wiodącą marką!


Co możemy Państwu zaoferować?

Proponujemy Państwu szeroki wybór pierwszej klasy paliw energetycznych, wytwarzanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Wyróżnia nas doskonała jakość asortymentu, dbałość o ekologię i atrakcyjne ceny produktów. Wprowadziliśmy również innowacyjny system pakowania towaru. Nasz opał umieszczany jest w specjalnych, szczelnie zgrzewanych workach foliowych z systemem mikrowentylacji, dzięki czemu może on być długoterminowo przechowywany także na świeżym powietrzu. Estetyczne i wygodne opakowanie jest ponadto bardziej zachęcające dla klienta oraz poręczniejsze w sprzedaży.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy dziś największym przedsiębiorstwem w Środkowej Europie, którego działalność obejmuje produkcję i pakowanie asortymentu węgla oraz innych paliw stałych. W ciągu zaledwie kilku lat zdobyliśmy prestiż i zaufanie klientów, stając się pionierem w branży. Z naszych usług korzysta już kilkaset składów opałowych i wiele firm oferujących węgiel w Polsce, Słowacji, Irlandii, Szwecji, Niemczech i Austrii. Stale rozwijamy współpracę z większością ogólnopolskich sieci handlowych, takich jak Castorama, Leroy Merlin, Bricomarché, Obi, Real.

Stawiamy na jakość, komfort i nowoczesne rozwiązania, pozwalające na minimalizację kosztów. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska, a dzięki stosowaniu dynamicznych wag kontrolnych deklarowana na opakowaniu waga jest zawsze zgodna ze stanem faktycznym.

Skontaktuj się z naszym konsultantem
Zaskoczy Cię, jak szybko możesz rozwinąć swój biznes

tel. +48 535 500 500 lub napisz