Jesteś tutaj: Tani Opał Poradnik Ekogroszek Gaz ziemny

Dlaczego ogrzewanie ekogorszkiem jest popularniejsze od gazu ziemnego?

      Ogrzewanie gazem jest najwygodniejszym sposobem dostarczania ciepła do naszego domu. Jest to jednocześnie najbardziej ekologiczne paliwo stałe, możliwe do wykorzystania przez użytkownika końcowego. Pamiętać jednak należy o wysokiej cenie, która plasuje gaz w niechlubnej czołówce, jeżeli chodzi o koszty ogrzewania domu – zaraz za energią elektryczną, a także olejem opałowym.

      Mówiąc „gaz”, mamy na myśli wyłącznie gaz ziemny wysokometanowy. Dostarczany jest on rurociągiem do budynku, a następnie dociera do kotła, gdzie następuje proces spalania. Ogrzana w ten sposób woda trafia do systemu centralnego ogrzewania, a także ewentualnie do posiadanej przez nas kuchenki gazowej. Jeżeli korzystamy z junkersa lub podgrzewacza wody, który wykorzystuje gaz, ciepłą wodę w kranie również zawdzięczamy temu materiałowi opałowemu.

      Porównując miesięczne koszty ogrzewania budynku gazem i ekogroszkiem, uzyskać możemy nawet 50% oszczędności, jeżeli zdecydujemy się ogrzewać dom tego rodzaju paliwem stałym. Oferowany przez nas w trzech wersjach ekogroszek jest produktem najwyższej jakości, posiadającym odpowiednie certyfikaty, wysoką kaloryczność oraz wygodnym w codziennym użytkowaniu. Jest to jedno z najtańszych źródeł energii obok peletu, węgla kamiennego i kulek miałowych. Oczywiście obsługa pieca na ekogroszek wymaga minimalnego zaangażowania ze strony użytkownika – raz na kilka dni należy uzupełnić podajnik, a minimum raz w tygodniu usunąć nagromadzony w kotle popiół. Zdecydowanie jednak zalety tegoż materiału opałowego przeważają nad minimalnymi uciążliwościami w codziennym użytkowaniu.

      Zapraszamy do naszego sklepu internetowego sklep.taniopal.pl, gdzie mogą Państwo zamówić zarówno ekogroszek, jak i wiele innych produktów. 

Komentarze

Majkello Dodano 12.07.2013, 19:04
Ciesze sie ze znalazlem twoja stronke, teraz jestem tu stalym gosciem, tylko troche ciezko bylo ja znalezc w wyszukiwarce na podana fraze, trzeba ja lepiej wypozycjonowac. Podepnij sobie ja do systemu wymiany linkow i masz pozycjonowanie za darmo, ruch powinienen ci wzrosnac kilkakrotnie jak wbijesz sie na pierwsza strone googla. Wpisz sobie w google - seo stronka z seo poradami - tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda pozdro
1507 z 2859 osób uznało ten komentarz za pomocny
Czy ten komentarz jest pomocny?   Tak    Nie
tyrdam Dodano 10.10.2013, 19:30
Bardzo dobrze,że w ten sposób informujecie potencjalnych nabywców opału węglowego o jego asortymencie i sposobie spalania lecz byłoby wygodniej opublikować go w formie PDF-u na tejże stronie. Pomyślcie o tym !!!
1507 z 2778 osób uznało ten komentarz za pomocny
Czy ten komentarz jest pomocny?   Tak    Nie

Dodaj komentarz