Jesteś tutaj: Tani Opał Poradnik Zakupy Niższe ceny

Kiedy kupować materiały opałowe?

      Większość producentów oraz dystrybutorów materiałów opałowych stosuje różne ceny w zależności od pory roku. Zazwyczaj najtańszy węgiel, miał czy ekogroszek kupić można latem – w okresie, kiedy większość klientów zupełnie nie myśli o nadchodzącej zimie.

      Wiele osób, które korzystają ze stałych materiałów opałowych, decyzję o ich zakupie odkłada do ostatniej chwili, zamawiając go wraz z pojawieniem się pierwszych mrozów. W tym okresie węgiel brunatny czy węgiel kamienny osiągają ceny najwyższe. Podobnie sprawa wygląda w przypadku długiej, mroźnej zimy. Nieprzygotowani klienci zmuszeni są, aby dokupić materiał opałowy, bez względu na jego cenę, która w tzw. sezonie jest nawet o 20% wyższa, niżeli w miesiącach letnich.

      Ceny materiałów opałowych, które oferujemy w sklepie internetowym pod adresem sklep.taniopal.pl uzależnione są od cen serwowanych przez kopalnie. Każdorazowo gwarantujemy konkurencyjność, najwyższą jakość produktów, a także wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

      Wygodne i trwałe opakowania stosowane przez firmę Tani Opał umożliwiają przechowywanie materiałów opałowych przez długi okres czasu. Dzięki temu oferowane przez nas produkty nie tracą swoich właściwości, a także nie są narażone na czynniki atmosferyczne. Towary sprzedajemy w 25 kilogramowych workach foliowych z systemem mikrowentylacji, wypełniając je po same brzegi. Zachęcamy do zakupów materiałów opałowych w miesiącach letnich, a także w ilościach, które zagwarantują odpowiednią ilość ciepła nawet w przypadku przedłużającej się zimy.

Dodaj komentarz