Jesteś tutaj: Tani Opał Poradnik Zakupy Węgiel workowany

Dlaczego lepiej kupować węgiel workowany?

      Zakup materiałów opałowych w workach jest nie tylko niezwykle wygodny, ale również tańszy niżeli kupowanie ich luzem. Dzięki 25-kilogramowym opakowaniom wiadomo, ile ekogroszku, kulek miałowych czy węgla pozostało nam do końca sezonu grzewczego. Możemy również szybko i sprawnie przenieść materiał do kotłowni, bez użycia dodatkowych urządzeń. Istotną zaletą stosowanych przez nas opakowań foliowych jest fakt, iż paliwa stałe mogą być z powodzeniem składowane na zewnątrz przez cały rok, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Bardzo ważnym czynnikiem przemawiającym za zakupem materiału w workach jest również mniejsza ilość miejsca, które materiał zajmuje. Może być bowiem składowany na palecie, co sprawia, że istnieje możliwość ułożenia worków jeden na drugim.

      Warto zwrócić uwagę na to, iż węgla luzem nie jesteśmy w stanie dokładnie zważyć w domowych warunkach. Często spotkać się można z sytuacją, że taki problem dotyczy również producentów lub dystrybutorów sprzedających materiał opałowy na tony. Z tego powodu waga często jest zawyżana, przez co drastycznie wzrasta cena w przeliczeniu na kilogram.

      W sklepie online sklep.taniopal.pl sprzedajemy tylko i wyłącznie workowany węgiel kamienny, węgiel brunatny oraz koks. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Po skorzystaniu z oferty firmy Tani Opał, razem z estetycznie zapakowanymi workami foliowymi z systemem mikrowentylacji zapewniającym odpowiednią cyrkulację powietrza, otrzymują Państwo gwarancję, iż w każdym z nich znajduje się dokładnie 25 kilogramów zamówionego materiału opałowego. Dzięki innowacyjnym workom, z których korzystamy, zamówiony produkt zachowa swoje właściwości, nie zwietrzeje, a dodatkowo będzie chroniony przed wilgocią, słońcem, śniegiem oraz mrozem.

Dodaj komentarz